Svarbu žinoti

Registracija ir numerių atsiėmimas

  1. Registracija internetu www.vilniausmaratonas.lt vyks iki rugsėjo 7 d. imtinai.
  2. Registracija INFORMACIJOS centre Katedros aikštėje vyks rugsėjo 3-7 d. 10-20 val., o renginio dieną nuo 7 val. ryto iki pasirinkto starto pradžios likus 30 min.
  3. Numerių atsiėmimas INFORMACIJOS centre Katedros aikštėje vyks rugsėjo 3-7 d. 10-20 val., o renginio dieną nuo 7 val. ryto iki pasirinkto starto pradžios likus 15 min.

Dalyvių sąrašas

Užpildę registracijos anketą ir apmokėję dalyvio mokestį būsite įtraukti į dalyvių sąrašą.
Dalyviai, užsiregistravę ir sutikę su varžybų nuostatais, sutinka, kad jų asmeninė informacija bus naudojama renginio organizavimui ir viešinimui.

Dalyvio marškinėliai

Maratono (42,195 km) bėgikai gaus firminius „Danske Bank Vilniaus maratono“ bėgimo marškinėlius, kuriuos dovanoja „Nike“. Marškinėlius bus galima įsigyti ir atskirai. Kiekis ribotas!

Medaliai

Maratono, „RIMI pusmaratonio“, 10 km bėgimo, „RIMI Šeimos“ 5 km bėgimo,  bei #BEACTIVE Vaikų bėgimo“ dalyviai sėkmingai kirtę finišo liniją, bus apdovanoti specialiais atminimo medaliais.

Numerio tvirtinimas

Dalyvio numeris tvirtinamas prie marškinėlių ant krūtinės. Numeris turi būti aiškiai matomas kitiems dalyviams ir varžybų teisėjams. Jo negalima lankstyti, karpyti ar kitaip pažeisti. Taip pat negalima nuplėšti kitoje numerio pusėje esančios juostos – ja bus fiksuojamas dalyvių rezultatas. Trasoje pastebėtiems bėgikams be aiškiai pritvirtinto numerio nebus leidžiama tęsti bėgimo.

Dalyviai, iki gegužės 31 d. spėję užsiregistruoti į pasirinktą distanciją, gaus numerį su savo vardu.

Laiko fiksavimas

Bėgikų pasiekti rezultatai fiksuojami laiko kortelėmis (mikroschemomis). Jos priklijuotos prie dalyvio numerio vidinės pusės. Starto ir finišo laikas fiksuojamas automatiškai, bėgikui kirtus starto/finišo liniją. Maratono bėgikų laikas bus fiksuojamas ne mažiau nei 4 vietose, kad dalyviai galėtų sužinoti ne tik visos distancijos, bet ir įveiktų atkarpų rezultatą. Pirminiai rezultatai bus skelbiami tiesiogiai internetu www.vilniausmaratonas.lt. Oficialūs visų dalyvių rezultatai bus paskelbti www.vilniausmaratonas.lt ne vėliau kaip per 48 val. po visų dalyvių finišo. Esant netikslumams arba neradus savęs rezultatų sąraše prašome kreiptis el.paštu info@vilniausmaratonas.lt

Laiko limitas

Maratonas – 5:30 val.

„RIMI pusmaratonis“ – 3 val.

10 km bėgimas – 1:30 val.

„RIMI Šeimos“ 5 km bėgimas – 1 val.

Laiko vedliai

Siekiantiems maratoną įveikti per užsibrėžtą laiką padės „EULOTO laiko vedliai“. Tai bėgikai, kurie bėgs tokiu greičiu, kad finišo liniją pasiektų numatytu laiku – per 3:00, 3:15, 3:30, 3:45, 4:00, 4:15, 4:30, 5:00 val. Bėgdami šalia jų galėsite kontroliuoti savo tempą. Maratono vedlius bus galima pažinti iš specialios aprangos bei balionų su nurodytu finišo laiku.

Amžiaus apribojimai

Maratoną gali bėgti ne jaunesni kaip 18 metų dalyviai.

Pusmaratonį gali bėgti ne jaunesni kaip 16 metų dalyviai su tėvų sutikimu.

10 km  bei „RIMI Šeimos“ 5 km bėgimuose dalyvių amžiaus apribojimų nėra.

„#BEACTIVE Vaikų bėgime“ gali bėgti vaikai nuo 2 iki 12 metų.

Atsiimdami startinį paketą nepilnamečiai dalyviai privalo atsinešti šį sutikimą, pasirašytą vieno iš tėvų arba globėjų. [Atsisiųsti]

Laiko zonos starto koridoriuje

Maratono, „ RIMI pusmaratonio“ ir 10 km bėgimo dalyviai į starto koridorių turi stotis pagal savo planuojamą finišo laiką. Starto zonas žymės atitinkamos spalvos balionai bei lentelės. Starto koridorius uždaromas likus 10min iki pasirinktos distancijos starto.

Gyvūnai trasoje

Norėdami užtikrinti visų dalyvių saugumą bei saugumo jausmą varžybų metu, draudžiame trasoje bėgti kartu su bet kokiais augintiniais. Šio draudimo nesilaikantys dalyviai bus diskvalifikuojami iš varžybų.

Pagalba

Jei turite klausimų, rašykite el. paštu info@vilniausmaratonas.lt arba skambinkite telefonu +370 647 32998