Svarbu žinoti

Dalyvių sąrašas

Užpildę registracijos anketą ir apmokėję dalyvio mokestį būsite įtraukti į dalyvių sąrašą.

Dalyvio marškinėliai

Maratono (42,195 km) bėgikai gaus firminius „Danske Bank Vilniaus maratono“ bėgimo marškinėlius, kuriuos dovanoja „Nike“. Marškinėlius bus galima įsigyti ir atskirai. Kiekis ribotas!

Medaliai

Maratono, „RIMI pusmaratonio“, „Švyturio Baltas nealkoholinis“10 km bėgimo, „RIMI Šeimos“ 4,2 km bėgimo, „#BEACTIVE Vaikų bėgimo dalyviai sėkmingai kirtę finišo liniją, bus apdovanoti specialiais atminimo medaliais.

Numerio tvirtinimas

Dalyvio numeris tvirtinamas prie marškinėlių ant krūtinės. Numeris turi būti aiškiai matomas kitiems dalyviams ir varžybų teisėjams. Jo negalima lankstyti, karpyti ar kitaip pažeisti. Taip pat negalima nuplėšti kitoje numerio pusėje esančios juostos – ja bus fiksuojamas dalyvių rezultatas. Trasoje pastebėtiems bėgikams be aiškiai pritvirtinto numerio nebus leidžiama tęsti bėgimo.

laiko-zonos

Laiko fiksavimas

Bėgikų pasiekti rezultatai fiksuojami laiko kortelėmis (mikroschemomis). Jos priklijuotos prie dalyvio numerio vidinės pusės. Starto ir finišo laikas fiksuojamas automatiškai, bėgikui kirtus starto/finišo liniją. Maratono bėgikų laikas bus fiksuojamas ne mažiau nei 4 vietose, kad dalyviai galėtų sužinoti ne tik visos distancijos, bet ir įveiktų atkarpų rezultatą. Pirminiai rezultatai bus skelbiami tiesiogiai internetu www.vilniausmaratonas.lt. Oficialūs visų dalyvių rezultatai bus paskelbti www.vilniausmaratonas.lt ne vėliau kaip per 48 val. po visų dalyvių finišo. Esant netikslumams arba neradus savęs rezultatų sąraše prašome kreiptis el.paštu info@vilniausmaratonas.lt

Laiko limitas

Maratonas – 5:30 val.

„RIMI pusmaratonis“ – 3 val.

„Švyturio Baltas nealkoholinis“10 km bėgimas – 1:30 val.

„RIMI Šeimos“ 4,2 km bėgimas – 1 val.

Laiko vedliai

Siekiantiems maratoną įveikti per užsibrėžtą laiką padės vedliai. Tai bėgikai, kurie bėgs tokiu greičiu, kad finišo liniją pasiektų numatytu laiku – per 3:00, 3:15, 3:30, 3:45, 4:00, 4:15, 4:30, 5:00 val. Bėgdami šalia jų galėsite kontroliuoti savo tempą. Maratono vedlius bus galima pažinti iš specialios aprangos bei balionų su nurodytu finišo laiku.

Amžiaus apribojimai

Maratoną ir pusmaratonį gali bėgti ne jaunesni kaip 18 metų dalyviai.

„Švyturio Baltas nealkoholinis“ 10 km  bei „RIMI Šeimos“ 4,2 km bėgimuose dalyvių amžiaus apribojimų nėra.

„#BEACTIVE Vaikų bėgime“ gali bėgti vaikai nuo 2 iki 12 metų.

Atsiimdami startinį paketą nepilnamečiai dalyviai privalo atsinešti šį sutikimą, pasirašytą vieno iš tėvų arba globėjų. [Atsisiųsti]

Laiko zonos starto koridoriuje

Maratono, „ RIMI pusmaratonio“ ir „Švyturio Baltas nealkoholinis“ 10km bėgimo dalyviai į starto koridorių turi stotis pagal savo planuojamą finišo laiką. Starto zonas žymės atitinkamos spalvos balionai bei lentelės.

Gyvūnai trasoje

Norėdami užtikrinti visų dalyvių saugumą bei saugumo jausmą varžybų metu, draudžiame trasoje bėgti kartu su bet kokiais augintiniais. Šio draudimo nesilaikantys dalyviai bus diskvalifikuojami iš varžybų.

Pagalba

Jei turite klausimų, rašykite el. paštu info@vilniausmaratonas.lt arba skambinkite telefonu +370 647 32998