„RIMI Pusmaratonis“

STARTO LAIKAS

„RIMI Pusmaratonio“ startas –  9:00 val., 2019 m. rugsėjo 8 d. Vilniaus Katedros aikštėje (Šventaragio g.)

LAIKO LIMITAS

Nustatytas rungties laiko limitas – 3 val.

LAIKO ZONOS STARTO KORIDORIAI

„RIMI Pusmaratonio“ dalyviai į starto koridorių turi stotis pagal savo planuojamą finišo laiką. Starto zonas žymės atitinkamos spalvos balionai bei lentelės. Starto koridorius uždaromas likus 10min iki pasirinktos distancijos starto.

pusmaratonio laiko zonos

AMŽIAUS APRIBOJIMAS

„RIMI Pusmaratonyje“ gali startuoti ne jaunesni kaip 16 m. dalyviai.

Atsiimdami startinį paketą nepilnamečiai dalyviai privalo atsinešti tėvų sutikimą, pasirašytą vieno iš tėvų arba globėjų.

Tėvų sutikimas button

MAISTO IR VANDENS PUNKTAI

„RIMI Pusmaratonio“ trasoje bus įrengti 9 punktai atsigaivinti ir pasistiprinti. Vandens ir izotoninių gėrimų stotelės bus išdėstytos vidutiniškai kas 2,5 km. Maistas bus tiekiamas kas 5 km.

PIRMOJI PAGALBA

Pirmosios medicinos pagalbos punktai trasoje bus išdėstyti kas 500 metrų. Trasoje nuolat judės 11 pirmosios pagalbos dviratininkų. Bet kuriuo metu suteikti pirmąją pagalbą su profesionalia pirmosios pagalbos įranga bus pasiruošę 5 greitosios pagalbos automobiliai.

LAIKO VEDLIAI

Siekiantiems pusmaratonį įveikti per užsibrėžtą laiką padės „EULOTO“ laiko vedliai. Tai bėgikai, kurie bėgs tokiu greičiu, kad finišo liniją pasiektų numatytu laiku – per 1:30, 1:45, 2:00, 2:15 val. Bėgdami šalia jų galėsite kontroliuoti savo tempą. „RIMI Pusmaratonio“ vedlius bus galima pažinti iš specialios aprangos bei balionų su nurodytu finišo laiku.

savrbu zinoti buttonNuostati