Parama

„Danske Bank Vilniaus maratonas“ kasmet bendradarbiauja su šalies socialinėmis organizacijomis. Šiemet kiekvieną dalyvį kviečiame prisidėti prie paramos projektų, kurie padės sunkiausiai išsiverčiantiems žmonėms kasdieną sutikti labiau aprūpintiems, sveikesniems ir laimingesniems. Visas žemiau išvardintas paramos kampanijas galite paremti registracijos metu, taip pat, apsilankius jų internetiniuose puslapiuose.

Rimanto Kaukėno paramos grupė

Tai yra labdaros ir paramos fondas, veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą vaikams,  kurių sveikatos būklė yra pavojinga gyvybei. Drauge su jumis mes padedame patirti magiškų akimirkų sergantiems vaikams. Bėgimo metu surinktos lėšos bus skirtos ligoniukų svajonių išpildymui ir medicininei įrangai. Kviečiame prisijungti prie „Rimanto Kaukėno paramos grupės“ komandos „Aplenkime vėžį“,  kurios tikslas palengvinti gyvybiškai pavojingomis ligomis sergančių vaikų ir jų šeimų naštą. Būkime draugais, praturtinkime vaikų patirtį viltimi, stiprybe ir džiaugsmu. Ačiū už jūsų gerumą!

www.kaukenoparama.lt

600x200-lt

Maltiečiai

Projekto „Maistas ant ratų“ metu vienišiems seniems žmonėms į namus vežamas karštas maistas. Projekto „ Socialinė priežiūra namuose“ metu „maltiečiai“ namuose nuolat prižiūri 552 senus, ligotus, neįgalius žmones. „Maltiečiai“ reguliariai lanko daugiau nei 1500 vienišų senelių, bendrauja su jais, padeda buityje. Vidutinis „maltiečių“ lankomų žmonių amžius – 80 metų. Surinktos aukos bus panaudotos senų, ligotų ir vienišų žmonių pagalbos projektams „Maistas ant ratų“ ir„Socialinė slauga“.

www.maltieciai.lt

RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai

 Tai yra Lietuvoje  gydytojus klounus vienijanti organizacija, kurios tikslas – lankyti sergančius vaikus ligoninėse ir dovanoti jiems šypsenas, padedančias sveikti. Gydytojai klounai reguliariai lanko sergančius vaikus Lietuvos ligoninėse teikdami emocinę paramą vaikams ir juos slaugantiems artimiesiems. Profesionalūs aktoriai – klounai dirba poroje po du, užsukdami į palatas ir individualiai bendraudami su vaikas per jų fantaziją ir vaizduotę. Klounų apsilankymai praskaidrina ligoninės kasdienybę, mažina stresą ir baimę, padeda atsipalaiduoti, lavina vaizduotę. Stengiamasi su kiekvienu vaiku pabendrauti individualiai. Jūsų aukų dėka klounai suteiks emocinę pagalbą tiems, kam jos labai trūksta.

Registracijos anketoje pasirinkę aukoti šiai organizacijai gausite dovanų:

– Parėmusiems 5 EUR dovanoja klouno nosį
– Parėmusiems 10 EUR dovanoja klouno nosį + tušinuką
– Parėmusiems 15 EUR dovanoja klouno nosį + tušinuką + medžiaginį maišelį

www.raudonosnosys.lt

Vaikų ligoninės fondas

Fondo tikslas remti Vaikų ligoninę, prisidėti prie Vaikų ligoninės materialinės bazės gerinimo (patalpų rekonstrukcijos, naujos įrangos įsigijimo), skatinti visuomenės paramą Vaikų ligoninei ir jos gydytojams, remti ir skatinti iniciatyvas, prisidedančias prie vaikų gydymo, teikti pagalbą vaikams, sergantiems retomis, sunkiai gydomomis ligomis. Už surinktas aukas Vaikų ligoninės fondas planuoja atnaujinti reabilitacijos skyrių.

www.vaikuligonine.lt