Bėgimo sezonas prasidėjo paroda
Šeštadienį vykusioje „Ruoškis bėgti su 4Active judesio laboratorija“ parodoje bėgikai ne tik rinkosi paklausyti seminarų ar susipažinti su šio sporto ir sveikatingumo naujienomis, bet ir neatlygintinai davė kraujo.

Sezoną pradėjo geru darbu

Ekspertų ir sporto entuziastų seminarai, diskusijos apie bėgimu siunčiamą žinutę, sporto renginių, įrangos ir bėgimo klubų pristatymai – tokią programą bėgimo entuziastams siūlė „Ruoškis bėgti su 4Active judesio laboratorija“ parodos organizatoriai. „Šiemet laukia daug puikių startų, tad suburdami įvairių sričių specialistus draugėn svarbiausiems savo startams kviečiame ruoštis iš anksto ir atsakingai. O pradėti šį bėgimo sezoną skatiname geru darbu – neatlygintina kraujo auka“, – pasakojo parodos sumanytojas Darius Mikulis.

Nacionalinio kraujo centro donoro organizatorės – vadybininkės Ilonos Vyšniauskienės teigimu, aktyvūs žmonės yra potencialiausi donorai. „Per parodą norą duoti kraujo pareiškė 38 žmonės, jo davė 25. Tai yra tikrai geras rodiklis. Daugelis šiandien neatlygintinai kraujo aukojo ne pirmą kartą. Ir šis žmonių sąmoningumas džiugina“, – sakė I. Vyšniauskienė. Kasdien Lietuvos ligonines reikia aprūpinti apie 400l kraujo.

Motyvacijos ir žinių pliūpsnis

Kaip ir praeitais metais, itin didelio dėmesio sulaukė susitikimai su bėgimo entuziastais, treneriais, gydytojais ir verslininkais. Keturiuose seminaruose apie bėgimą, kaip gyvenimo būdą pasakojo fizinių mokslų daktaras, ištikimas F.O.C.U.S. Running klubo bėgikas Arūnas Kučinskas, kūno parengimo patarimais dalinosi judėjimo „My Hero“ autorius Ignas Bakėjus. Specialiai į renginį iš Naujosios Zelandijos atvyko ultramaratonininkas, sporto gydytojas Andrius Ramonas, kuris su dalyviais dalinosi ilgų nuotolių bėgimo patirtimi, patarimais. Kaip viską suspėti bandantiems užimčiausiems žmonėms savo patirtį pasakojo verslininkas ir bėgimo entuziastas Mykolas Katkus.

Po seminarų diskusijoje „Ką aš kalbu, kai kalbu apie bėgimą“ savo siunčiama žinute dalinosi „Vilties bėgimo“ organizatorius brolis Evaldas, „Capital Runners“ bėgimų mieste iniciatorė Giedrė Rutkauskaitė, olimpietė maratonininkė Vaida Žūsinaitė ir „Woxx Barbers“ vadovas ir entuziastingas bėgikas Raimondas Pasternackis.

Sporto mugėje ne vienas galėjo išsirinkti naujus, pėdai tinkančius bėgimo batelius, patogiausią aprangą, maisto papildus ir kitus reikiamus treniruočių bei varžybų palydovus. Nemokamos specialistų konsultacijos, bėgikams skirtų prekių nuolaidos ir nekasdieniai susitikimai pritraukė apie 600 dalyvių. Jau antrus metus organizuojama „Ruoškis bėgti su 4Active judesio analizės laboratorija“ paroda, tikimasi taps tradiciniu bėgimo sezono pradžios renginiu.