D. Lobačevskė vedė treniruotę vaikų dienos centrų auklėtiniams
Danske Bank Vilniaus maratonas“ ir Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“ Vilniaus vaikų dienos centrų auklėtinius visą vasarą kviečia sportuoti su žymiais šalies sportininkais.

Kasmet „Danske Bank Vilniaus maratonas“ bendradarbiauja su šalies socialinėmis organizacijomis. Šiais metais didžiausias Lietuvos bėgimo renginys prisijungė prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“.

vingioparkas-15

Visą vasarą, kiekvieną savaitę Vilniaus vaikų dienos centrų auklėtinius bėgimo organizatoriai kviečia į treniruotę su žymiu šalies sportininku. Užsiėmimai Vingio parke bus rengiami iki pat rugsėjo 10-ąją vyksiančio „Danske Bank Vilniaus maratono“.

Į pirmąją treniruotę su maratonininke Diana Lobačevske trečiadienį Vingio parke turiningai praleisti laiko susirinko trys dešimtys vaikų. Kartu su sportininke jie ne tik treniravosi ir žaidė, bet ir drąsiai uždavė juos dominančius klausimus.

„Man tai buvo nauja patirtis, mat esu pratusi dirbti su suaugusiaisiais, o čia vaikai! Bet man labai patiko. Atėjau šiek tiek pavargusi, nes prieš tai turėjau savo treniruotę, bet po darbo su vaikais jaučiausi pasisėmusi energijos. Ir turiu pasakyti, kad nors viskas ir vyko žaidimo forma, bet pastebėjau ir keletą vaikų, kurie tikrai galėtų rimčiau pažiūrėti į lengvąją atletiką“, – įspūdžiais dalinosi D.Lobačevskė.

„Kiekviena tokia akimirka vaikams suteikia džiaugsmo, todėl esame laimingi, galėdami prie to prisidėti“, – sakė „Danske Bank Vilniaus maratono“ organizatorius Darius Mikulis.

vingioparkas-18

Didžiausias Lietuvoje bėgimo renginys „Danske Bank Vilniaus maratonas“ rugsėjo 10 dieną tradiciškai vyks centrinėmis sostinės gatvėmis.

Tūkstančiai dalyvių varžysis šešiose distancijose: maratono (42 km 195 m), „RIMI Pusmaratonio“ (21 km 0975 m), EUROCASH1 10 km bėgime, „RIMI Šeimos“ 4,2 km bėgime, „Corny moksleivių ir studentų bėgime“ bei „#BEACTIVE vaikų bėgime“.