Dainininkė Ingrida Žiliūtė ruošiasi net dviems maratonams iš eilės

Rengiantis šį sekmadienį įvyksiančiam „Danske Bank Vilniaus maratono” startui, ketvirtadienį  17 val. 30 min. Katedros aikštėje, Vilniuje, bus organizuojami išskirtiniai užsiėmimai „Pasiruošk maratonui”. Juos ves maratono distanciją šiemet bandysianti įveikti dainininkė Ingrida Žiliūtė, prie kurios neatsitiktinai prisijungs ir trumpametražių miuziklų festivalio „MfESt” kūrėjai. Jie pasakos apie tai, kaip Ingrida ir kiti menininkai ruošiasi antrajam „maratonui” – miuziklų festivalio premjerai rugsėjo viduryje Vilniuje.

Socialiai aktyvaus renginio metu bus kalbama apie sveikuolių receptus. „Pasiruošk maratonui” entuziastai išgirs ne tik naudingą informaciją, susijusią su pasiruošimu sėkmingam bėgimo startui, bet ir turės galimybę iš festivalio „MfESt” kūrėjų sužinoti daugybę įdomių detalių apie miuziklus. Užsiėmimo dalyviai bus vaišinami specialiai jiems gaminamais energijos suteikiančiais kokteiliais iš natūralių produktų. Pasak Ingridos Žiliūtės, rengiantis ilgam maratonui pasistiprinti būtina. „Žmogus, nubėgdamas ilgą atstumą, sudegina daugybę kalorijų, todėl šie šalto spaudimo kokteiliai be konservantų – vienas iš tinkamiausių sprendimų įgauti jėgų. Priešingai nei įvairūs dirbtinių miltelių mišiniai, kuruos moterys, trokštančios lieknų kūno linijų, dažniausiai vartoja laikydamosi dietos ”,- sakė ji.

Apie dažną reiškinį – dietą, žinoma moteris prakalbo ne šiaip sau. Būtent šią temą ji drauge su „MfESt” kūrėjų komandos nariais gvildens viename iš šešių festivalyje pristatomų unikalaus turinio trumpametražių miuziklų. Dainininkė teigė, jog laikytis dietos jai – pakankamai sudėtinga užduotis, o ir svoris vėliau grįžta su kaupu. „Subalansuota mityba, sportas ir miegas yra kur kas geresnis komplektas nei organizmo alinimas kitu būdu”, – atviravo Ingrida.

Tris sūnus auginanti žinoma moteris prasitaria, jog aktyviau domėtis sportu pradėjo tik po paskutiniojo nėštumo, nors panašaus pobūdžio maratone teko dalyvauti ne kartą. „Net savo gimtadienį švenčiau treniruotėje. Manęs pasveikinti atėjo draugės, dėvinčios ne puošnias sukneles, o tampres bei mūvinčios bėgimo batelius. Treniruotė su profesionaliu treneriu truko valandą. Jos metu šventinę nuotaiką bandėme suderinti su intensyviais užsiėmimais”, – pasakoja dainininkė.

Pasak Ingridos Žiliūtės, maratono iniciatyva motyvuoja ir yra daug vertesnė nei, pavyzdžiui, pasyvus svaiginimasis alkoholiu ar rūkymas. „Bėgime įkvepia net skausmas. Kiekvienas dalyvis, kad ir kas jis būtų, – profesionalas ar pradedantysis žino, ką reiškia finišas, įkalnės prieš jį, kova su savo paties valia, kai norisi pasiduoti. Tokiu būdu mes tarsi pranokstame save padarydami daugiau nei manėme galintys, – sako žinoma moteris ir kviečia visus prisijungti prie „Danske Bank Vilniaus maratono” iniciatyvos.

 

Ingridos Žiliūtės patarimas, kuo vakarais pakeisti bulvių traškučius: lietuviškas liesas sūris, išteptas alyvuogių aliejumi, apibarstytas česnakų, petražolių bei smulkintų kalendrų mišiniu, ir keptas orkaitėje apie 10 minučių, o vėliau supjaustytas riekelėmis, – puikiai tiks vakaro užkandžiui. Didžiąją jo dalį sudaro baltymai ir jokių konservantų.

Daugiau patarimų ir receptų išgirsite ketvirtadienį, atvykę į paviljoną Katedros aikštėje, Vilniuje, 17 val. 30 min.