Įmonių bėgimo iššūkis


VILNIAUS MARATONO BĖGIMO IŠŠŪKIS

Rezultatai
Išsamūs Iššūkio rezultatai čia: http://tiny.cc/rezultatai

Tikslas 

Besivaržant tarpusavyje paskatinti viešojo ir privataus sektoriaus organizacijų darbuotojus įsitraukti į bėgimą ir sudalyvauti Vilniaus maratone.  


Registracija 

Registruotis ir dalyvauti bėgimo iššūkyje gali Lietuvoje veikiančios viešojo ir privataus sektoriaus organizacijos. Iššūkio registracijos formoje privaloma nurodyti įmonės tipą – viešojo sektoriaus arba privataus sektoriaus organizacija bei organizacijos darbuotojų skaičių.  

Registracija į bėgimo iššūkį vykdoma nuo 2023 m. kovo 20 d. Užsiregistruoti ir dalyvauti iššūkyje galima iki pat iššūkio pabaigos – 2023 m. liepos 2 d. laikotarpiu (imtinai).  


Registracijos žingsniai:  

Jei Jūsų organizacija turi sukurtą klubą Strava programėlėje:  

 1. Iššūkyje organizaciją gali atstovauti tik jos darbuotojai. Peržiūrėti organizacijos narių sąrašą ir pašalinti narius, kurie organizacijoje jau nebedirba. Nustatyti klubo statusą – privatus, t.y klubo nustatymuose pažymima “Make your club invite-only” (jei nėra nustatyta). 
  Klubo nustatymuose prie „Sport” būtina pasirinkti “Running”  
 2. Privaloma: paspausti “follow” ir prie klubo prijungti iššūkio organizatorių atstovą: Vilių Jaujininkąhttps://www.strava.com/athletes/vjaujininkas 
 3. Užpildoma registracijos forma
  Forma: http://tiny.cc/issukis  

 

Jei Jūsų organizacija neturi sukurto klubo Strava programėlėje:  

 1. Strava programėlėje/tinklalapyje sukuriamas atskiras organizacijos klubas, skirtas iššūkio įgyvendinimui 

Klubo sukūrimo instrukcija (kompiuteryje/naršyklėje): explore -> clubs -> create a club
Prie “Sport” pasirenkama “Running”
Pabaigoje PRIVALOMA pažymėti “Make your club invite-only”.  

Į organizacijos Strava bėgimo klubą pakviečiami iššūkyje dalyvausiantys organizacijos darbuotojai.  

 1. Prie klubo prijungti privaloma iššūkio organizatorių atstovą: Vilių Jaujininkąhttps://www.strava.com/athletes/vjaujininkas  
 2. Užpildoma registracijos forma
  Forma: http://tiny.cc/issukis 

DĖMESIO: Strava klubo sukūrimas ir nustatymų redagavimas turi būti atliekamas naršyklėje (https://www.strava.com/).  


Iššūkio taisyklės 

Iššūkis vykdomas 2023 m. kovo 20 d. – 2023 m. liepos 2 d. laikotarpiu (imtinai). Iššūkio nugalėtojai ir prizininkai nustatomi pagal organizacijos darbuotojų nubėgtų kilometrų sumą (organizacijos Strava bėgimo iššūkio klubo duomenys, iki 100 daugiausiai kilometrų nubėgusių asmenų) už visą iššūkio laikotarpį. Iššūkio dalyviai privalo įkelti einamosios savaitės bėgimo treniruotes į Strava iki sekmadienio, 20:00 (Lietuvos laiku).  

Organizacijos varžosi viešojo sektoriaus ir privataus sektoriaus įskaitose didelių, vidutinių ir mažų organizacijų kategorijose.
Didelė organizacija > 250 darbuotojų; vidurinė organizacija 50 – 250 darbuotojų; maža organizacija < 50 darbuotojų. 

Iššūkis skirtas Lietuvoje veikiančių organizacijų darbuotojams. Todėl organizacijos užsienio valstybių padaliniuose dirbantys ir ten gyvenantys darbuotojai nėra įtraukiami į Iššūkio rezultatus.

Apdovanojimai 

Iššūkyje nugalėję organizacijos apdovanojamos registracijomis į 2023 m. Vilniaus maratoną atskirai viešojo ir privataus sektorių įskaitose bei didelių, vidutinių ir mažų organizacijų kategorijose:  

Didelių (> 250 darbuotojų) organizacijų kategorijų nugalėtojams ir prizininkams skiriamas registracijų skaičius:  

1 vt. – 100; 2 vt. – 70; 3 vt. – 50 4 vt. – 35; 5 vt. – 25 

Vidutinių:  

1 vt. – 60; 2 vt. – 45; 3 vt. – 35 4 vt. – 25; 5 vt. – 15 

Mažų: 

1 vt. – 20; 2 vt. – 15; 3 vt. – 12 4 vt. – 10; 5 vt. – 8 

Iššūkio nugalėtojai bus pasveikinti ir apdovanoti taurėmis Vilniaus maratone 2023 m. rugsėjo 10 d.  

Dalyviai 

Organizacijai iššūkyje gali atstovauti tik jos darbuotojai. Dalyvis gali atstovauti tik vieną organizaciją. Nustačius sukčiavimo atvejį (-us), organizatoriai pasilieką teisę mažinti organizacijos pasiektą rezultatą. 

Bėgimo iššūkio dalyviai turi būti pasitikrinę sveikatą, iššūkyje dalyvauja laisva valia, niekieno neverčiami ir prisiima visą su dalyvavimu bėgime susijusią (tame tarpe su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) riziką ir atsakomybę, bei įsipareigoja dėl to nereikšti iššūkio organizatoriams jokių pretenzijų. 

Organizatoriai pasilieka teisę reikalui esant pakoreguoti Iššūkio taisykles.  

 

Projektas „Vilniaus maratonas plečia bėgimo bendruomenę“, kurį vykdo VšĮ Tarptautinis maratonas, bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra.