Lietuvoje pirmąkart vyks interaktyvus bėgimas

„To mūsų šalyje, o ir visame Pabaltyje dar nebuvo. Šiam precendento neturinčiam įvykiui ruošiasi  būrys profesionalų tam, kad užtikrintų, jog viskas pavyktų taip, kaip yra suplanuota“, ‒  apie savo idėją paslaptingai pasakoja  ‚,Sporto birža“  įkūrėjaVlada Musvydaitė, kuri šiuo metu intensyviai ruošiasi rugsėjo 13-ąją dieną vyksiančiame Danske Bank Vilniaus maratonui.

Įveikti  ,,MagneB6.10 km“ trasą aktyvios gyvensenos šalininkei ‒ neturėtų būti didelis iššūkis, tačiau šiam bėgimui  V. Musvydaitė ruošiasi itin atsakingai. „Šį kartą man reikės dvigubai daugiau ištvermės, todėl, kad tapsiu tiesioginės transliacijos moderatore. O transliacija pirmąkart vyks tiesiai iš dešimties kilometrų trasos. Lydima operatorių ir filmavimo kamerų, bėgsiu dešimt kilometrų, kalbinsiu šalia bėgančius dalyvius, uždavinėsiu klausimus ir dalinsiuosi įspūdžiais. Visa tai bus galima stebeti online“, ‒ apie unikalų sumanymą pasakoja V. Musvydaitė.

„Idėjai materializuoti reikėjo išties daug darbo. Pavyko užtikrinti, jog techniškai tai įmanoma ir jokių trikdžių neturėtų kilti. Beliko  tinkamai paruošti save, kad bėgant ir kalbant nepritrūktų oro“. Pasak V. Musvydaitės, pagrindinė  tiesioginės transliacijos idėja ‒ parodyti, kaip šiuolaikinės technologijos palengvina sportuojančio žmogaus kasdienybę: „Mano greitį, maršrutą ir sudegintas kalorijas skaičiuos mano išmanusis laikrodis, bėgsiu apsirengusi išmaniomis bėgimo timpomis, kuriose yra speciali kišenė mobiliajam telefonui“.

Danske Bank Vilniaus maratono dešimties kilometrų trasos „MAGNE B6. 10 km“  bėgimo startas ‒ rugsėjo 13 dieną, 14 val., Vilniaus Katedros aikštėje.

vlada