Maratonas ragina valstybės jubiliejų švęsti aktyviai

2018 m. minėsime modernios Lietuvos gimimo šimtmetį. Tarp gausybės valstybingumą skatinančių renginių – 15-asis „Danske Bank Vilniaus maratonas“.

„Per šiuos 15 metų stipriai prisidėjome prie aktyvesnės ir sveikesnės valstybės formavimo. Turėdami per visą šį laiką sukauptą patirtį, formuodami tvirtas sveiko gyvenimo būdo tradicijas ir vis gausėjančią aktyvią bendruomenę, džiaugiamės galėdami pasiūlyti išskirtinę galimybę Lietuvos šimtmetį atšvęsti kitaip“, – sako didžiausio bėgimo renginio Lietuvoje organizatorius Darius Valavičius.

„Danske Bank Vilniaus maratonas“ kviečia visus tuos, kuriems maratono įveikimas Vilniuje jau tapo didele tradicija, taip pat ir tuos, kurie šią šaliai ir mums visiems svarbią progą nori ne tik paminėti originaliai, bet ir patys pasijausti šventiškai. Jiems siūlomos kiek mažesnės pusmaratonio, 10 km, 4.2 km distancijos, studentams ir moksleiviams – 3 km bėgimas. O mažiausieji, vieni, ar įsikibę tėvams į rankas, išskirtinių emocijų patirs 200 m bėgime.

Rugsėjo 9 dieną į gimtinę sugrįžti kviečiami Lietuvos diasporos atstovai užsienyje. Laukiamas ir gausus būrys svečių iš užsienio.