Pramogų zonos

„Danske Bank Vilniaus maratonas“ – šventė tiek dalyvaujantiems, tiek ir ją stebin­tiems. O kokia šventė be įvairių pramogų, atrakcijų, geros nuotaikos ir tik pirmyn bėgti skatinančios muzikos? Būtent tai dovanoja didžiausias tavo bėgimas! Įvairios pramogos, bėgimo žingsnelius atliepianti muzika ir kitos staigmenos dalyvių ir sir­galių laukia visoje trasoje.

Rugsėjo 11 d. drąsiai bėk ar palaikančiai žingsniuok po miestą, nes tavęs laukia:

1.     PO AŠTUNTOS

Prie Žaliojo tilto pirmuosius bėgikus pa­sitiks gyvos muzikos ir geros nuotaikos dalintojai „Po aštuntos“. Saksofonas, gitaros, būgnai ir nuostabus vokalis­tės Neringos balsas įkvėps nuo pirmųjų žingsnių!

2.    DJ MANTAIPATINKA

Bėgančius pro Baltąjį tiltą lydės DJ Man­taipatinka muzikiniai miksai, kad nepri­trūktų energijos ir geros nuotaikos.

3.    LAISVOS MUZIKOS ZONOS

Prie Žvėryno tilto ir Vingio parko estrados bėgikų lauks laisva muzikos zona. Grosime įvairią muziką, jėgų suteiks „energijos įkroviklis“.

4.    „DANSKE BANK“ DIGTL STOTELĖ

Pažadame, jog, bėgdami pro „Danske Bank“ IT centrą, tikrai sulauksite sirga­lių palaikymo! Didžiausią bėgikų koman­dą turintys „Danske Bank“ sirgaliai žino, ko reikia, kad jėgų užtektų iki pat finišo!

5.     „BLACK WATERS“

Bėgdami didįjį ratą A. Goštauto gatvėje, šalia Baltojo tilto, klausysitės puikaus DJ dueto. Jie patys groja ir aktyviai spor­tuoja, tad žino, kokia muzika labiausiai tinka didžiausiam tavo bėgimui!

6.    LOW BUDGET DISCO PROJECT

Seimo rūmų aikštė skambės nuotaikinga itin energingų lietuvių kuriama muzika.

7.     „SISTERS ON WIRE“

Sirgalius draugėn burs jauni, talentin­gi ir savo klausytojus atradę „Sisters on Wire“. Bėgikus drauge su jais pasitiksi­me prie Lukiškių aikštės.

8.    „RAUDONOS NOSYS“ GYDYTOJAI KLOUNAI

Visų vaikų ir jaunatviško žaismingumo išsiilgusių suaugusiųjų susirinkimo vie­ta – prie Centrinio knygyno! Lietuvos ligoninėse mažuosius ligoniukus links­minantys gydytojai klounai parengė nuo­taikingą programą ne tik bėgantiems, bet ir juos palaikantiems.

9.    „SAMBA VILNIUS“

Užtikriname, prie Radvilų rūmų sukurta energija ir didžiulis palaikymas padės bėgti su vėjeliu!

10. „SORAINEN“ PRAMOGOS SU „MOOD SELLERS“

Prie Šv. Kotrynos bažnyčios links­mybes užtikrins „Sorainen“ ir „Mood Sellers“ komanda. Laukia puikus bal­kaniškos muzikos koncertas!

11.   „REDBULL“ DJ AUTOMOBILIS

Vokiečių gatvėje bėgikų ir sirgalių lauks „Redbull“ automobilis su talen­tingų Lietuvos didžėjų muzika. Vie­nas iš jų – DJ Mamania.

12. Z ON A

Visa Rotušės aikštė skambės nuo ZonA ritmų. Smagu bėgti, verta atei­ti pasiklausyti.

13. AFRIKOS BŪGNAI

Būgnų niekada nebus per daug! Jie mums padės kilti į Subačiaus kalną.

14. DJ JUSTINEZ

Įsikūręs ant Subačius gatvės kalno savo muzika įkvėps DJ Jus­tinez.

15. „RE/MAX“ SKRYDIS ORO BALIONU

Taip bėgikų palaikyti nebandė dar niekas! Nuo 9 iki 11 val. „Re/max“ do­vanoja galimybę pakilti virš UNESCO saugomo Vilniaus senamiesčio ir ste­bėti maratoną iš dangiško aukščio.

16. DJ SWIX

Prie Užupio angelo jus pasitiks nuotaikinga DJ SWIX muzika.

17. SAMBA DE RIGA

Prie Bernardinų sodo mūsų jau lauks svečiai iš Latvijos. Jie bėgimo žingsnius atlieps nuotaikingu būgnų šėlsmu!

maratonas