Prasidėjo registracija į Moterų bėgimą su Vlada.LT!

Moterų bėgimas su Vlada.LT– tai ketvirtą kartą Lietuvoje organizuojamas bėgimo renginys, kasmet kviečiantis ne tik bėgti drauge su šimtais bendraminčių, bet ir primenantis apie rūpinimosi savo sveikata svarbą. Renginio organizatoriai džiaugiasi, kad išskirtinai moterims skirtas bėgimas spėjo tapti gražia vasaros tradicija, vienijančia visas Lietuvos moteris.

Bėgimo renginys kiekvienais metais sulaukia vis daugiau bėgimo entuziasčių. Tai – šventė, kurioje visos laukiamos su savo geriausiomis draugėmis, bendradarbėmis, sesėmis ar vaikais. 2015-aisiais metais bėgime užsiregistravo net 1504 dalyviai. Net 377 iš jų buvo patys jauniausieji, vaikų bėgimo dalyviai.

Moterų bėgimai itin populiarūs visame pasaulyje ir skatina moteris prisiminti sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo svarbą. Šių metų moterų bėgimo tikslas – priminti apie krūties vėžio profilaktikos ir savitikros svarbą bei parodyti, jog rūpintis savo sveikata gali būti lengva ir smagu.

2015 metų bėgime į moterų minią įsiliejo ir vienas vyras – Saulius Mėlinauskas, kurio šeimą krūties vėžys užpuolė prieš 15 metų. Sauliaus žmona Eglė kovą su sunkia liga laimėjo, o jis simboliškai įveikdamas 6km distanciją išreiškė savo palaikymą sergančioms moterims bei skatino visas pasitikrinti. “Norėčiau, kad moterys nebūtų paliktos vienos nei bėgime, nei gyvenime, nei nelaimėje”, sakė S. Mėlinauskas.

Bėgimo renginio metu visos norinčios galės įveikti 6 arba 3 km distancijas, kurios nusidrieks Vilniaus Vingio parko takeliais. Mažiausieji bėgikai tradiciškai varžysis 500 metrų vaikų bėgime.

Kviečiame birželio 18 dieną prisijungti prie Moterų bėgimo su Vlada.LT ir bėgti kartu!

Registracija www.moterubegimas.lt 

Sekite naujienas oficialioje bėgimo Facebook paskyroje!

Susisiekite info@moterubegimas.lt

HMZ-00344