Traukiniu keliauk su -50% nuolaida!

Rugsėjo 10 d. į „Danske Bank Vilniaus maratoną” dalyviai traukiniu galės vykti su -50% nuolaida. Dalyviai, vykstantys į Maratono ir „RIMI Pusmaratonio” varžybas, nuolaidos pasiūlymu galės pasinaudoti rugsėjo 9 d. Skubėkite registruotis ir įsigyti traukinio bilietą iš savo miesto!

Norint pasinaudoti nuolaida, laukelyje „lojalumo kortelės numeris“ reikia įvesti VILNIAUSMARATONAS2017.

Akcijos sąlygos:

  1. 50% nuolaida galioja bilietą perkant internetu www.traukiniobilietas.lt
  2. Nuolaida galioja reisams į Vilnių ir iš Vilniaus, vyksiantiems 2017 m. rugsėjo 10 d. „Danske Bank Vilniaus maratone”: Maratono, „RIMI pusmaratonio”, „EUROCASH1 10km bėgimo”, „RIMI Šeimos” 4,2km bėgimo, „CORNY moksleivių ir studentų bėgimo, „#BEACTIVE vaikų bėgimo” dalyviams.
  3. Nuolaida 2017 m. rugsėjo 9 d. galioja Maratono ir „RIMI Pusmaratonio” dalyviams, reisams į Vilnių.
  4. Nuolaidos sumuojamos. Studentai, kuriems priklauso 50% nuolaida traukinių bilietams (Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatymas, 5 str., 3 punktas), taikoma papildoma 50% nuolaida nuo tos sumos, kurią asmuo turėtų mokėti pritaikius įprastinę bilieto kainos lengvatą. (Pavyzdžiui, esant pilnai 10 Eur bilieto kainai, pritaikoma įprastinė 50% nuolaida studentams. Gaunama kaina – 5 Eur, nuo kurios skaičiuojama papildoma 50% nuolaida ir gaunama galutinė kaina 2.5 Eur.)
  5. Važiuojant su bilietu, kuriam pritaikyta speciali nuolaida, kontrolieriui būtina parodyti dalyvavimą „Danske Bank Vilniaus maratone” patvirtinantį registracijos laišką ir, moksleiviams ir studentams, galiojantį studento ar moksleivio pažymėjimą.

gelezinkeliu nuolaida galutinis su dbvm