Virtualaus Kalėdinio bėgimo dalyviai galės gėrėtis gražiausia Europos Kalėdų egle

45-tus metus iš eilės rengiamas Vilniaus Kalėdinis bėgimas šiais metais pirmą kartą vyks virtualaus bėgimo forma. Dalyviai galės bėgti savo distanciją ten, kur jiems patogu. Bėgikai, kurie pasirinks kaip ir kiekvienais metais trasą bėgti Vilniuje, turės galimybę pasigrožėti kasmet laurus grožio konkursuose skinančia Vilniaus miesto kalėdine eglute Katedros aikštėje.

Dar 1975 metais prasidėjusi šventinė žiemos bėgimo tradicija sėkmingai bėgimo entuziastų tęsiama iki šiol. Visus pastaruosius metus bėgimas vyko Lietuvos sostinėje Vilniuje, kur bėgikai su malonumu įveikdavo bėgimo trasą gėrėdamiesi šventiniais miesto papuošimais ir kalėdine nuotaika.

Vis dėl to, šiais metais neeilinė situacija visame pasaulyje, tame tarpe ir Lietuvoje, privertė pakeisti tradicinio bėgimo formatą. Vilniaus kalėdinis bėgimas 2020 šiais metais vyks virtualiai.

Virtualus bėgimas – tai bėgimo renginio formatas, kurio metu dalyviai bėga individualiai savo pasirinktoje vietoje, o bėgimo rezultatai (laikas ir nubėgtas atstumas) fiksuojami programėle ar išmaniuoju laikrodžiu.

Šiais metais kalėdinę ir sportinę nuotaiką dalyviai galės skleisti ir kurti visoje šalyje. O tie, kurie tradiciškai bėgs Vilniuje – grožėsis šventiniais senamiesčio papuošimais, o taip pat garsiąja Vilniaus Kalėdų eglute, kuri šiais metais vėl susilaukė didelio dėmesio ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Daugiau apie Kalėdinį bėgimą čia.

Kaip buvo statoma šių metų eglė galite pamatyti čia.

Apie eglę skaitykite čia.