Visi mes žmonės! „Žmonės“ kviečia vienytis didžiausiai „Danske Bank Vilniaus maratono“ distancijai
„Visi mes žmonės – visi mes galim bėgti!“ – su tokiu šūkiu bėgti 10 km „Danske Bank Vilniaus maratono“ distancijoje kviečia žurnalas „Žmonės“. „Visi mes žmonės“ 10 km distancija vienys žurnalo skaitytojus, herojus ir visus, neabejingus aktyviam gyvenimo būdui.

„Pernykštis bėgimas, kai „Visi mes žmonės“ komandoje 4,2 km bėgo kelios dešimtys užsidegusių „Žmonės“ skaitytojų ir bičiulių, paskatino imtis didesnio iššūkio. Šiemet tikime, kad „Visi mes žmonės“ 10 km distancija bus ne tik smagiausia, bet ir masiškiausia visame „Danske Bank Vilniaus maratone“, – sako Gabrielė Burbienė, „Žmonės“ rinkodaros vadovė.

Irmanto Gelūno/„Žmonės Foto“ nuotr.

„10 km galėtų įveikti dauguma nuolat sportuojančių žmonių, jie nebūtinai turi būti bėgikai. Tačiau tai nereiškia, kad treniruotis nereikia: visiškai „žaliems“ pradedantiesiems jos rinktis nepatartume.

Ši distancija yra geras pasirinkimas tiems, kurie treniruojasi ir pirmą kartą varžybose nori išbandyti savo jėgas. Bėgantys joje dažniausiai išbando savo greitį bei ištvermę, kurie leidžia spręsti apie pasirengimą bėgti ilgesnes distancijas ir padeda nustatyti silpnąsias vietas“, – sako VšĮ „Tarptautinis maratonas“ direktorius Darius Valavičius.

Visą vasarą „Žmonės“ kvies ruoštis bėgimui. Kaip save motyvuoja profesionalūs bėgikai ir bėgimą pamėgę garsūs žmonės? Kokiomis treniruotėmis ruoštis 10 km distancijai? Ką skaityti, žiūrėti ir vilkėti, kad bėgti būtų ne tik lengva, bet ir malonu? Apie visa kalbės „Žmonės“ žurnalas, portalas žmonės.lt ir socialiniai tinklai.

„Danske Bank Vilniaus maratonas“ Vilniaus gatves užpildys rugsėjo 8-ąją. Registruotis „Visi mes žmonės“ 10 km distancijai galima jau dabar: www.vilniausmaratonas.lt/registracija/