Įmonėms

KAIP REGISTRUOTI ĮMONĖS KOMANDĄ?

Kviečiame prie Danske Bank Vilniaus maratono prisijungti kartu su savo kolegomis!

Registruokite savo komandą, pildydami  registracijos formą ir užpildžius atsiųskite į imones@vilniausmaratonas.lt.

  • gegužės 31 d. – registracijos vardiniams numeriams gauti pabaiga. Būtina apmokėti sąskaitą iki šios dienos, norint gauti vardinius numerius.
  • rugpjūčio 23 d. – įmonių registracijos pabaiga.

SVARBU:

  • Sąskaita faktūra yra išrašoma per dvi darbo dienas.
  • Sąskaitos faktūros už įmonės registracijas nuo rugpjūčio 23 dienos nebėra išrašomos. Po šios datos įmonės dalyvius registruokite individualiai ir apmokėkite bankiniu pavedimu (po renginio pagal jūsų atsiųstas apmokėjimo kopijas bus išrašytos sąskaitos faktūros).
  • Į renginio dalyvių sąrašą įmonės komanda suvedama tik sulaukus komandinio apmokėjimo mokėjimo kopijos elektroniniu paštu imones@vilniausmaratonas.lt.

DALYVIŲ PAKETŲ ATSIĖMIMAS

Dalyvių paketus atsiimti galima dviem būdais (visa komanda privalo pasirinkti tik VIENĄ atsiėmimo būdą). Apie pasirinktą variantą prašome informuoti iki rugpjūčio 23 d. el. paštu imones@vilniausmaratonas.lt

A. Dalyvio paketus atsiims kiekvienas dalyvis asmeniškai. Tai padaryti gali kiekvienas individualiai nuo rugsėjo 8 d. iki rugsėjo 12 d. informacijos centre Katedros aikštėje darbo valandų metu (10-20 val.). Dalyvio paketus atsiimti bus galima ir renginio dieną nuo 7 val., tačiau labai rekomenduojame tai padaryti iš anksto. Atsiimant dalyvio paketą reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

B. Visos komandos dalyvio paketus atsiims vienas įgaliotas asmuo. B variantą galima pasirinkti registruojant nemažiau 20 dalyvių komandą. Tokiu atveju laiške nurodykite asmens, kuris atvyks atsiimti ĮMONĖS PAVADINIMĄ, VARDĄ, PAVARDĘ,  ir jo TELEFONO NUMERĮ. Nurodytu telefono numeriu bus siunčiama SMS žinutė, kuomet visos komandos paketai bus suruošti atsiėmimui. ĮSPĖJAME, kad negavus patvirtinančios SMS žinutės arba atvykus į informacijos centrą su savo dalyvių sąrašu, paketai skubos tvarka nebus ruošiami.

Pasirinkus B variantą, labai prašome, informuokite visus savo komandos dalyvius įmonės viduje, kad nevyktų individualiai atsiiminėti savo paketų.

SVARBU:

* Komandų paketų atsiėmimas vyks rugsėjo 8-11 dienomis nuo 10 iki 20 val.

* Komandos paketus galima atsiimti tik atlikus mokėjimą ir gavus registracijos patvirtinimą (patikrinkite, ar visi registruoti dalyviai yra bendrame dalyvių sąraše);

* Visi papildomi dalyviai, kurie bus užregistruoti arba už juos apmokėsite po rugpjūčio 23 d. savo dalyvio paketo atsiimti turės atvykti individualiai;

* Jokie komandų dalyvių informacijos pakeitimai (Vardas, pavardė, marškinėlių dydis, distancija) nebus galimi po rugpjūčio 23 d., kuomet bus pradėti pakuoti komandų paketai;

* Nesvarbu, kokį atsiėmimo būdą pasirinksite (A ar B) dalyvio paketą sudarys tos pačios sudedamosios dalys;

* Lipdukas su planuojamu finišo laiku turi būti klijuojamas ant dalyvio numerėlio priekinės dalies, tai yra tik orientacinis jūsų finišo laikas, tad jei norite startuoti visa komanda kartu stokite atokiau nuo starto linijos, pirmąsias zonas paliekant profesionalams ir rezultato siekiantiems renginio dalyviams. Ačiū už supratingumą.

Esame pasiruošę atsakyti į visus kylančius klausimus:

imones@vilniausmaratonas.lt

8 647 32998