Įmonėms

KAIP REGISTRUOTI ĮMONĖS KOMANDĄ?

Kviečiame prie Rimi Vilniaus maratono prisijungti kartu su savo kolegomis!

Kaip registruoti įmonės komandą?

  • Pildykite registracijos formą kiekvieno dalyvio informaciją suvesdami atskirai ir vis pasirenkant mygtuką: „Pridėti dalyvį“
    ARBA
  • Atsisiųskite excel formą iš registracijos puslapio paspaudę mygtuką „Įkelti failą (.xlsx)“, užpildykite visų dalyvių informaciją ir įkelkite failą. Atkreipiame dėmesį, kad registruojant dalyvius į skirtingas distancijas reikia pildyti atskirus Excel puslapius kiekvienai distancijai.

Jei reikalinga sąskaita apmokėjimo žingsnyje pažymėkite punktą “reikalinga sąskaita-faktūra”. Jums bus suformuota išankstinė sąskaita faktūrą, kuriai apmokėti turėsite 7 dienas.

Apmokėjus sąskaitą, atsiųkite mokėjimo kopiją el. paštu imones@vilniausmaratonas.lt

SVARBU:

  • Į renginio dalyvių sąrašą įmonės komanda suvedama tik sulaukus komandinio apmokėjimo mokėjimo kopijos elektroniniu paštu imones@vilniausmaratonas.lt.

GAUSIAUSIOS ĮMONĖS KOMANDOS TAURĖ

Registruokite savo įmonės komandą ir dalyvaukite „Gausiausios komandos“ konkurse. Komandą-nugalėtoją paskelbsime renginio dieną. Jai atiteks garbinga gausiausios įmonės komandos taurė! Norint dalyvauti „Gausiausios komandos“ konkurse papildomų veiksmų (be registracijos į renginį) atlikti nereikia.

DALYVIŲ PAKETŲ ATSIĖMIMAS

Dalyvių paketus atsiimti galima dviem būdais (visa komanda privalo pasirinkti tik VIENĄ atsiėmimo būdą). Apie pasirinktą variantą prašome informuoti iki rugpjūčio 22 d. el. paštu imones@vilniausmaratonas.lt

A. Dalyvio paketus atsiims kiekvienas dalyvis asmeniškai. Tai padaryti gali kiekvienas individualiai nuo rugsėjo 8 d. iki rugsėjo 12 d. informacijos centre Katedros aikštėje darbo valandų metu (10-20 val.). Dalyvio paketus atsiimti bus galima ir renginio dieną nuo 7 val., tačiau labai rekomenduojame tai padaryti iš anksto. Atsiimant dalyvio paketą reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

B. Visos komandos dalyvio paketus atsiims vienas įgaliotas asmuo. B variantą galima pasirinkti registruojant nemažiau 20 dalyvių komandą. Tokiu atveju laiške nurodykite asmens, kuris atvyks atsiimti ĮMONĖS PAVADINIMĄ, VARDĄ, PAVARDĘ,  ir jo TELEFONO NUMERĮ. Nurodytu telefono numeriu bus siunčiama SMS žinutė, kuomet visos komandos paketai bus suruošti atsiėmimui. ĮSPĖJAME, kad negavus patvirtinančios SMS žinutės arba atvykus į informacijos centrą su savo dalyvių sąrašu, paketai skubos tvarka nebus ruošiami.

Pasirinkus B variantą, labai prašome, informuokite visus savo komandos dalyvius įmonės viduje, kad nevyktų individualiai atsiiminėti savo paketų.

SVARBU:

* Komandos paketus galima atsiimti tik atlikus mokėjimą ir gavus registracijos patvirtinimą (patikrinkite, ar visi registruoti dalyviai yra bendrame dalyvių sąraše);

* Visi papildomi dalyviai, kurie bus užregistruoti arba už juos apmokėsite po rugpjūčio 22 d. savo dalyvio paketo atsiimti turės atvykti individualiai;

* Jokie komandų dalyvių informacijos pakeitimai (Vardas, pavardė, marškinėlių dydis, distancija) nebus galimi po rugpjūčio 22 d., kuomet bus pradėti pakuoti komandų paketai;

* Nesvarbu, kokį atsiėmimo būdą pasirinksite (A ar B) dalyvio paketą sudarys tos pačios sudedamosios dalys;

* Lipdukas su planuojamu finišo laiku turi būti klijuojamas ant dalyvio numerėlio priekinės dalies, tai yra tik orientacinis jūsų finišo laikas, tad jei norite startuoti visa komanda kartu stokite atokiau nuo starto linijos, pirmąsias zonas paliekant profesionalams ir rezultato siekiantiems renginio dalyviams. Ačiū už supratingumą.

Esame pasiruošę atsakyti į visus kylančius klausimus:

imones@vilniausmaratonas.lt

8 647 32998

REGISTRACIJOS MOKESČIAI

  iki 2021.09.13 iki 2022.03.31 04.01- 05.31* 06.01 – 07.31 08.01 – 08.31 09.01 – 09.11
„Rimi“ Maratonas 30 EUR 40 EUR 50 EUR 55 EUR 60 EUR 70 EUR
Pusmaratonis 20 EUR 30 EUR 35 EUR 40 EUR 45 EUR 55 EUR
 10 km 15 EUR 20 EUR 25 EUR 30 EUR 35 EUR 45 EUR
„Rimi” „Rinkis sveikiau” 5km 10 EUR 12 EUR 14 EUR 16 EUR 18 EUR 25 EUR
Adventica vaikų bėgimas 8 EUR 9 EUR 10 EUR 12 EUR

* Užsiregistravus iki gegužės 31 d. dalyviai gaus vardinius numerius