Apgyvendinimas
Miesto svečius kviečiame savaitgalį praleisti ir tinkamai atsipalaiduoti prieš varžybas pas mūsų parnerius – „Neringa“ viešbutyje!
„Neringa“ – istorinis viešbutis, įsikūręs Vilniaus centre, Gedimino prospekte. Pastatas, esantis Gedimino pr. 23 iškilo dar 1917 m., o 1960 m. brolių architektų Algimanto ir Vytauto Nasvyčių suprojektuotas viešbutis pirmą kartą atvėrė savo duris. Kartu su legendiniu restoranu „Neringa“ šis projektas tapo architektūriniu lūžiu, nacionaliniu modernizmo simboliu bei svarbiu įvykiu kultūrinėje visuomenėje.
Praėjus daugiau nei 100 metų nuo pastatymo – 2021 m. pavasarį – besikeitęs, tačiau daugiau nei 80 metų viešbučiu išlikęs pastatas buvo atidarytas po trejų metų renovacijos. Jos metu viešbutis buvo perstatytas, įrengti 124 nauji kambariai, 3 konferencijų salės, sporto salė ir požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Plėtros metu įdiegti išmanūs inžineriniai sprendimai, tačiau kartu išlaikyta istorinė pastato vertė, išsaugotas originalus fasadas.
Viešbučio interjeras, gausus autentiškų puošybos elementų ir netradicinių sprendimų, įkvėptas restorano tematikos – lietuviško pajūrio.

Kainos:
65 EUR už standartinį vienvietį kambarį (į kainą įskaičiuoti pusryčiai ir PVM). Miesto mokestis (1 EUR suaugusiam asmeniui už naktį) neįskaičiuotas;
75 EUR už standartinį dvivietį kambarį (į kainą įskaičiuoti pusryčiai ir PVM). Miesto mokestis (1 EUR suaugusiam asmeniui už naktį) neįskaičiuotas;
75 EUR už verslo klasės vienvietį kambarį (į kainą įskaičiuoti pusryčiai ir PVM). Miesto mokestis (1 EUR suaugusiam asmeniui už naktį) neįskaičiuotas;
85 EUR už verslo klasės dvivietį kambarį (į kainą įskaičiuoti pusryčiai ir PVM). Miesto mokestis (1 EUR suaugusiam asmeniui už naktį) neįskaičiuotas.
Specialus rezervacijos kodas Maratono dalyviams – MRT0922, dėl rezervacijos kreiptis  el. paštu

Pasižvalgykite po kambarius:
*Nuotraukų autorius – Norbert Tukaj