D.U.K.

Šiame puslapyje pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie „Danske Bank Vilniaus maratoną“.

Ar būtų galimybė keisti pasirinktą distanciją?

Dalyvis gali keisti registracijos metu pasirinktą distanciją, distancijos keitimo mokestis – 5 Eur. Keičiant distanciją taip pat turi būti sumokamas skirtumas tarp sumokėtos sumos ir pasirinktos distancijos registracijos mokesčio keitimo dieną. Registracijos duomenų keitimas atliekamas tada, kai dalyvis sumoka už paslaugą ir informuoja organizatorius el. paštu info@vilniausmaratonas.lt, kartu su laišku atsiųsdamas mokėjimo išrašą bei norimus pakeisti duomenis. Visi pakeitimai privalo būti atlikti iki rugsėjo 1 d.

Noriu prie savo registracijos pridėti bėgimo klubą/Ne taip įvedžiau savo gimimo datą, vardą, pavardę ir t. t.

Dalyvis gali keisti informaciją, nurodytą registracijos metu (vardą, pavardę, klubo/komandos pavadinimą ar bet kurią kitą informaciją), registracijos anketos informacijos keitimo mokestis – 5 Eur. Registracijos duomenų keitimas atliekamas tada, kai dalyvis sumoka už paslaugą ir informuoja organizatorius el. paštu info@vilniausmaratonas.lt, kartu su laišku atsiųsdamas mokėjimo išrašą bei norimus pakeisti duomenis. Visi pakeitimai privalo būti atlikti iki rugsėjo 1 d.

Manau, kad šiais metais nesugebėsiu įveikti pasirinktos distancijos. Ar būtų galima registraciją perkelti į kitus metus?

Užpildęs registracijos anketą ir registracijos mokestį sumokėjęs dalyvis, kuris renginio dieną neturi galimybės dalyvauti, gali registraciją perkelti į ateinančių metų „Danske Bank Vilniaus maratoną“. Paslaugos mokestis – 10 EUR. Apie registracijos perkėlimą būtina informuoti iki 2020 m. rugpjūčio 31 d. imtinai.

Šiais metais startuoti negalėsiu. Ar galiu savo registraciją perrašyti kitam žmogui?

Dalyvis gali perrašyti savo registraciją kitam žmogui ir pakeisti informaciją nurodytą registracijos metu (vardą, pavardę, klubo/komandos pavadinimą ar bet kurią kitą informaciją), registracijos anketos informacijos keitimo mokestis – 5 Eur. Registracijos duomenų keitimas atliekamas tada, kai dalyvis sumoka už paslaugą ir informuoja organizatorius el. paštu info@vilniausmaratonas.lt, kartu su laišku atsiųsdamas mokėjimo išrašą bei norimus pakeisti duomenis. Visi pakeitimai privalo būti atlikti iki rugsėjo 1 d. Reikalingi visi asmens duomenys, kad atnaujinti registraciją, t. y. : vardas, pavardė, gimimo data, telefonas, el. paštas, marškinėlių dydis, klubas, miestas, šalis, planuojamas finišo laikas.

Neseniai patyriau didelę traumą, dėl to šiais metais negalėsiu dalyvauti. Ar būtų galima susigrąžinti pinigus?

Traumos atveju galima susigrąžinti pinigus. Reikia pateikti: mokėjimo kopiją už registraciją; pažymą apie traumą (iš gydytojo arba ligoninės); sąskaitos duomenis, į kurią atlikti grąžinimą – vardą, pavardę, sąskaitos numerį.

Noriu užregistruoti savo įmonės darbuotojus į Danske Bank Vilniaus maratoną. Kaip tai galiu padaryti?

Visą informaciją apie dalyvių komandos registraciją galite rasti čia. 

Įmonių registracija baigiasi rugpjūčio 23 dieną. Sąskaitos faktūros už įmonės registracijas nuo rugpjūčio 21 dienos nebėra išrašomos. Po šios datos įmonės dalyvius registruokite individualiai ir apmokėkite bankiniu pavedimu. Po renginio pagal jūsų atsiųstas apmokėjimo kopijas bus išrašytos sąskaitos faktūros.

Įmonės rekvizitai:

VšĮ „Tarptautinis maratonas“

Vytenio g. 6/23, Vilnius

Įmonės kodas: 300561278

PVM kodas: LT100008891011

A/S: LT307044060005482871 B/K: 70440, AB SEB bankas

Jei atsakymo į rūpimą klausimą čia nerandate, pasinaudokite kitomis informacijos gavimo galimybėmis: