D.U.K.

Rimi Vilniaus maratonas: dažniausiai užduodami klausimai

 

Kaip pakeisti distanciją?

 • Jei distancija keičiama ne dėl medicininės priežasties – taikomas kainų skirtumo ir keitimo mokestis. T.y. Jūs turite sumokėti skirtumą tarp Jūsų mokėtos sumos ir registracijos kainos duomenų keitimo dieną.
  Formulė greitam apskaičiavimui: X (Dabartinis startinis mokestis) – X(Jūsų sumokėta suma) + 10 EUR (fiksuotas keitimo mokestis) = Jums taikomas mokestis.

Ar galiu registraciją atiduoti kitam asmeniui?

 • Galite, tačiau jei tai darote dėl asmeninių priežasčių (ne ligos ar traumos) – taikomas 10 EUR duomenų keitimo mokestis. Sumokėjus jį nurodytais rekvizitais (puslapio apačioje) atsiųskite mokėjimo kopiją su dalyvio, kuriam atiduodate registraciją, duomenimis (vardas, pavardė, gimimo data), mes pakeisime duomenis registracijoje ir informuosime Jus.

 

Noriu prie savo registracijos pridėti bėgimo klubą/Ne taip įvedžiau savo gimimo datą, vardą, pavardę ir t. t.

 • Dalyvis gali keisti informaciją, nurodytą registracijos metu (vardą, pavardę, klubo/komandos pavadinimą ar bet kurią kitą informaciją), registracijos anketos informacijos keitimo mokestis – 10 EUR. Registracijos duomenų keitimas atliekamas tada, kai dalyvis sumoka už paslaugą ir informuoja organizatorius el. paštu info@vilniausmaratonas.lt, kartu su laišku atsiųsdamas mokėjimo išrašą bei norimus pakeisti duomenis. Visi pakeitimai privalo būti atlikti iki rugsėjo 1 d.

Ar galiu perkelti savo registraciją į kitus metus?

 • Užpildęs registracijos anketą ir registracijos mokestį sumokėjęs dalyvis, kuris renginio dieną neturi galimybės dalyvauti, gali registraciją perkelti į ateinančių metų „Rimi Vilniaus maratoną“. Paslaugos mokestis – 10 EUR. Apie registracijos perkėlimą būtina informuoti iki 2024 rugsėjo 1 d. imtinai.

 

Noriu registruotis, tačiau gaunu sistemos klaidą / neveikia nuolaidos kodas / negaliu įkelti dalyvio sąrašo.

 • Prie laiško adresu info@vilniausmaratonas.lt prisekite ekrano nuotrauką, kad kuo operatyviau galėtume nustatyti problemą ir padėti Jums ją išspręsti.

 

Noriu registruoti įmonės komandą, tačiau išankstinė sąskaita apmokėjimui netinkama.

 • Mielai išrašysime Jums sąskaitą-faktūrą, susisiekite su mumis info@vilniausmaratonas.lt prisekite gautą išankstinę sąskaitą, o mes Jums atsiųsime naują.

 

Kurie asmens duomenys yra absoliučiai būtini registruojant įmonės komandą?

 • Dalyvių sąrašo į sistemą nepavyks įkelti be:
 • Vardo ir pavardės
 • Gimimo datos (yyyy-mm-dd formatu)
 • Elektroninio pašto adreso

 

Pergyvename dėl duomenų apsaugos / įmonės VPN blokuoja jūsų sistemą. Kaip užregistruoti komandą?

 • Jeigu negalite patys įkelti dalyvio sąrašo, jį galite atsiųsti mums paštu. Pageidautinas formatas – manobegimas.lt registracijos formoje pateiktas Excel failas.

 

Ar galiu atsiimti kolegų startinius numerius?

 • Jeigu nesutarta iš anksto, kad atvyksite atsiimti visų įmonės darbuotojų paketų, turėsite pateikti kiekvieno dalyvio, kurio numerį norite atsiimti asmens dokumentą (kopija bei nuotrauka tinka).

 

Ar galiu įsigyti marškinėlius jau po užbaigtos registracijos?

 • Žinoma, marškinėlius galite įsigyti sumokėjus už juos bankiniu pavedimu, žemiau nurodytais rekvizitais. Mokėjimo paskirtyje nurodykite savo vardą, pavardę bei marškinėlių dydį.

 

Kada ir kur atsiimti dalyvio startinį paketą?

 Informacija bus atnaujinta artėjant renginiui. 

Negavau patvirtinimo laiško, kaip žinoti, kad viskas gerai? 

Jeigu randate save sąraše – tikrai esate registruotas ir nesklandumų nekils. Jeigu sąraše savęs nerandate – informuokite mus el. paštu prisegant mokėjimo kopiją.

 

Noriu atgauti registracijos mokestį – ką daryti?

 • Dalyvio mokestis yra grąžinamas tik ligos ar traumos atveju. Medicininio išrašo kopiją ir mokėjimo kopiją prisekite prie elektroninio laiško – mokestis bus grąžintas į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas.

 

Įmonės rekvizitai:

 

VšĮ „Tarptautinis maratonas“

Kedrų g. 3 (301-2 kab.), Vilnius

Įmonės kodas: 300561278

PVM kodas: LT100008891011

A/S: LT307044060005482871 B/K: 70440, AB SEB bankas

________

Susirašykime:

info@vilniausmaratonas.lt

________

Nuostatai: https://www.vilniausmaratonas.lt/informacija/nuostatai/

Informacija įmonėms: https://www.vilniausmaratonas.lt/informacija/imonems/