D.U.K.

1. Kada įvyks „Danske Bank Vilniaus maratonas“ 2020? Kokia bus programa rugsėjo 12 – 13 dienomis?

„Danske Bank Vilniaus maratonas“ 2020 įvyks rugsėjo 12 – 13 dienomis. Renginys buvo planuojamas vykdyti tik vieną dieną – rugsėjo 13-ąją, tačiau dėl šiais metais įvykusios pasaulinės pandemijos renginys bus vykdomas dvi dienas. Kiekvienos distancijos startuose bėgikų skaičius bus limituojamas priklausomai nuo valstybės rekomendacijų, todėl kiekvienos distancijos, išskyrus maratono, startų gali būti po 2. Pilną renginio programą rasite čia: https://www.vilniausmaratonas.lt/programa/

2. Jau užsiregistravau į „Danske Bank Vilniaus maratoną“ 2020. Ką turėčiau daryti toliau?

Jeigu jau esate užsiregistravę į „Danske Bank Vilniaus maratoną“ 2020, turite tris pasirinkimo galimybes:
1) Jeigu renginio data Jums tinka ir jame dalyvausite, nieko papildomai daryti nereikia. Visi dalyviai, užsiregistravę iki birželio 22 dienos patenka į pirmąjį savo distancijos startą. Vėliau, pasiekus atitinkamą dalyvių skaičių, kuris bus leistinas vienam startui rugsėjo mėnesį, dalyviai automatiškai pateks į antrąjį savo pasirinktos distancijos startą. Informaciją apie tai, į kurį startą patenkate, gausite su savo registracijos patvirtinimu.
2) Jeigu užsiregistravote, tačiau dalyvauti negalėsite, galite perkelti savo registraciją nemokamai į kitų metų „Danske Bank Vilniaus maratoną“, kuris įvyks 2021 metų rugsėjo 12 d. Registraciją nemokamai perkelti galite iki 2020 m. liepos 6 d. Jei renkatės šį variantą, spauskite čia.
3) Jeigu jau užsiregistravote, tačiau dalyvauti negalėsite, galite savo registraciją perleisti kitam žmogui. Tai padaryti nemokamai galite iki 2020 m. liepos 6 d. Po šios dienos registracijų perkėlimui bus taikomas įprastinis mokestis. Jei renkatės šį variantą, spauskite čia.

3. Kur galiu rasti registraciją ir registracijos mokesčius?

Registraciją ir registracijos mokesčius rasite čia: https://www.vilniausmaratonas.lt/entry/

4. Kaip bus užtikrinamas saugumas renginio metu?

Renginio dienomis Katedros aikštė, šalia kurios vyks visų distancijų startai, bus aptverta, į ją įleidžiami bus tik renginio dalyviai. Patenkant į renginio zoną dalyviams rekomenduojama dėvėti savo kaukes ar kitas veidą dengiančias priemones. Dalyviai, patekę į sporto koridorių, privalės laikytis renginio dienai valstybės numatyto saugaus atstumo. Prie patekimo į aikštę bus įrengtos dezinfekcinės stotelės. Prie patekimo į aikštę budės aptarnaujantis personalas, kuris tikrins visus, norinčius patekti. Žiūrovai ir sirgaliai bus nukreipiami stebėti bėgimus iš zonos šalia trasos, o ne iš bėgimo miestelio ar starto bei finišo zonos.

5. Negalėsiu dalyvauti „Danske Bank Vilniaus maratone“ 2020. Ar galiu perkelti savo registraciją draugui? Ar galima keisti distanciją perkeliant?

Taip, savo registraciją galite perkelti kitam žmogui, taip pat ir keisti pasirinktą distanciją. Iki 2020 m. liepos 6 dienos tai padaryti galite nemokamai. Po liepos 6 dienos už perkėlimą imamas įprastinis mokestis.

6. Kada bus mano startas jei registravausi iki birželio 22 d.?

Visi dalyviai, užsiregistravę iki birželio 22 dienos patenka į pirmąjį savo distancijos startą. Vėliau, pasiekus atitinkamą dalyvių skaičių, kuris bus leistinas vienam startui rugsėjo mėnesį, dalyviai automatiškai pateks į antrąjį savo pasirinktos distancijos startą. Informaciją apie tai, į kurį startą patenkate, gausite su savo registracijos patvirtinimu.

7. Numerių ir dalyvio paketo atsiėmimas Vilniuje.

Rugsėjo 8 – 11 d. numerių atsiėmimas vyks nuo 10:00 iki 20:00 val. renginio informacijos centre Katedros aikštėje.

8. Ar galiu savo numerį ir dalyvio paketą gauti paštu?

Taip, dalyviai užsiregistravę iki rugpjūčio 21 d. numerius ir dalyvio paketus gali gauti paštu. Siuntimai bus daromi tik Lietuvoje.

9. Atsiimti dalyvio numerio ir paketo Vilniuje prieš renginį negaliu arba gyvenu užsienyje. Kaip galiu atsiimti savo numerį ir paketą?

Dalyviams iš kitų miestų bei šalių numerius bus galima atsiimti ir rugsėjo 12 -13 dienomis, likus ne mažiau nei 1 valandai iki dalyvio starto.

10. Kada baigiasi registracija?

Internetinės registracijos uždarymo data baigiasi surinkus pilnus startus arba viena diena iki starto. Registruotis renginio dieną galima bus renginio vietoje.