Paramos fondai

Šiemet registruodamiesi į pasirinktą distanciją „Rimi Vilniaus maratone“ galite prisidėti prie labdaringų fondų veiklos ir finansiškai paremti jų veiklą. Šie fondai yra:

Kviečiame susipažinti su aukojimo fondais ir programomis, kuriuos galite paremti.


Rimanto Kaukėno paramos grupės 

Rimanto Kaukėno paramos grupės komandą „Aplenkime vėžį“ tikriausiai pažįsta jau daug sporto mėgėjų dalyvaujančių kasmetiniame „Rimi Vilnaus maratone“. Kaip ir kiekvienais metais, suburta „Aplenkime vėžį“ komanda sieks kilnaus tikslo – padėti sunkiai sergantiems vaikams. Visų Jūsų dėka fondas gali aprūpinti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus būtiniausiomis slaugos priemonėmis ar vaistais, o taip pat pildyti vaikučių svajones. Kviečiame prisidėti prie mažų ir didelių stebuklų drauge su „Aplenkime vėžį“ komanda!

Rimanto Kaukėno paramos grupė – tai labdaros ir paramos fondas, veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą vėžiu sergantiems vaikams. Kviečiame visus prisidėti prie fondo misijos – pagalbos vaikams ir jų šeimoms išgyventi šį sunkų laikotarpį ir pripildyti jų gyvenimą šviesos.

Paaukoję 10 ir daugiau eurų, gausite dovanų spec. „Aplenkime vėžį“ marškinėlius.

 

.  

 

Paramos fondas:

„Rimi maratono bėgime 2021“ turite galimybę tapti „Blossom-of-hope“ kampanijos, skirtos krūties vėžio priežiūrai Lietuvoje, partneriu! 👋

„Blossom-of-hope“ – kasmetinė Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos organizuojama labdaros akcija, skirta surinkti lėšų medicinos reikmenų įsigijimui onkologinėms ligoninėms Lietuvoje. Kasmet Lietuvoje atsiranda daugiau nei 1700 naujų krūties vėžio atvejų. Siekdami didinti informuotumą, skatinti moterų sveikatą ir surinkti lėšų krūties vėžio priežiūrai, sukūrėme „Rožinės bangos judėjimą“. ☺️

Kviečiame prisijungti prie #Pinkwave ir būti moterų sveikatos čempione! 💕