Paramos fondai

Šiemet registruodamiesi į pasirinktą distanciją „Danske Bank Vilniaus maratone“ galite prisidėti prie labdaringų fondų veiklos ir finansiškai paremti jų veiklą. Šie fondai yra:

  • Rimanto Kaukėno paramos grupė
  • Gyvūnų globos organizacija „Lesė“

Kviečiame susipažinti su aukojimo fondais ir programomis, kuriuos galite paremti.


Kaukėno logo

Rimanto Kaukėno paramos grupė – tai labdaros ir paramos fondas, veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą sunkiomis ir retomis ligomis sergantiems vaikams. Fondo misija yra aprūpinti mažuosius ligoniukus reikalinga med. įranga, nekompensuojamais medikamentais, įgyvendinti svarbius gydymus ir operacijas bei išpildyti jų slaptas svajones. Kviečiame visus padėti vaikams ir jų šeimoms išgyventi sunkią diagnozės traumą, pripildyti jų gyvenimą šviesos, o svarbiausia, vilties pasveikti.

Paaukoję 10 ir daugiau eurų, gausite dovanų spec. „Aplenkime vėžį“ marškinėlius.

RKmaratonas-38 RKmaratonas-33


logo_juodas_befono

Lesė – tai gyvūnų globos organizacija, kurios pagrindą sudaro savanoriai. Rūpintis nuskriaustais keturkojais, suteikti savo meilę ir dėmesį, kol jie prieglaudoje, ir ieškoti naujų namų – tai mūsų kasdieninis darbas. Mes skiriame jiems savo laiką ir jėgas, tačiau vien to neužtenka. Be Jūsų nebūtų mūsų. Prisidėk.

DSC_9244 DSC_9276