Paramos fondai

Šiemet registruodamiesi į pasirinktą distanciją „Rimi Vilniaus maratone“ galite prisidėti prie labdaringų fondų veiklos ir finansiškai paremti jų veiklą. Šie fondai yra:

Kviečiame susipažinti su aukojimo fondais ir programomis, kuriuos galite paremti.


Rimanto Kaukėno paramos grupės komandą „Aplenkime vėžį“ tikriausiai pažįsta jau daug sporto mėgėjų dalyvaujančių kasmetiniame „Rimi Vilnaus maratone”. Kaip ir kiekvienais metais, fondas savo bėgimus įprasmins kilniais darbais – artėjančiame maratone komanda tradiciškai bėgs už sunkiai sergančių vaikų svajones, kurias jie aprašo savo laiškuose. Jūsų meilė ir dėmesys čia labai laukiami, tad kviečiame kartu „Aplenkti vėžį“ bei prisidėti prie mažų ir didelių stebuklų!

Rimanto Kaukėno paramos grupė – tai labdaros ir paramos fondas, veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą vėžiu sergantiems vaikams. Fondo misija yra aprūpinti mažuosius ligoniukus reikalinga med. įranga, nekompensuojamais medikamentais, įgyvendinti svarbius gydymus ir operacijas bei išpildyti jų slaptas svajones. Kviečiame visus padėti vaikams ir jų šeimoms išgyventi sunkią diagnozės traumą, pripildyti jų gyvenimą šviesos, o svarbiausia, vilties pasveikti.

Paaukoję 10 ir daugiau eurų, gausite dovanų spec. „Aplenkime vėžį“ marškinėlius.

RKmaratonas-38 RKmaratonas-33