Paramos fondai

Šiemet registruodamiesi į pasirinktą distanciją „Danske Bank Vilniaus maratone“ galite prisidėti prie labdaringų fondų veiklos ir finansiškai paremti jų veiklą. Šie fondai yra:

  • Rimanto Kaukėno paramos grupė
  • Gyvūnų globos organizacija „Lesė“
  • Lietuvos šalių sąjunga

Kviečiame susipažinti su aukojimo fondais ir programomis, kuriuos galite paremti.


Kaukėno logo

Rimanto Kaukėno paramos grupė – tai labdaros ir paramos fondas, veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą sunkiomis ir retomis ligomis sergantiems vaikams. Fondo misija yra aprūpinti mažuosius ligoniukus reikalinga med. įranga, nekompensuojamais medikamentais, įgyvendinti svarbius gydymus ir operacijas bei išpildyti jų slaptas svajones. Kviečiame visus padėti vaikams ir jų šeimoms išgyventi sunkią diagnozės traumą, pripildyti jų gyvenimą šviesos, o svarbiausia, vilties pasveikti.

Paaukoję 10 ir daugiau eurų, gausite dovanų spec. „Aplenkime vėžį“ marškinėlius.

Kam bus skiriamos surinktos lėšos?

Šiais metais aukos taip pat bus skiriamos vaikų slaptų svajonių išpildymui, tikimės, kad surinktų lėšų pakaks ir vaikams, kuriems staiga prireiktų greitos mūsų pagalbos. Dažnai mes stengiamės greitai reaguoti į situaciją, tad kartais labai sunku numatyti, kam tuo metu reikės pagalbos. Šiandien padedame vieniems, po mėnesio pagalbos šauksmą galime išgirsti iš kitos šeimos, kuriai ir gali prireikti maratono metu surinktų aukų.

RKmaratonas-38 RKmaratonas-33


logo_juodas_befono

Lesė – tai gyvūnų globos organizacija, kurios pagrindą sudaro savanoriai. Rūpintis nuskriaustais keturkojais, suteikti savo meilę ir dėmesį, kol jie prieglaudoje, ir ieškoti naujų namų – tai mūsų kasdieninis darbas. Mes skiriame jiems savo laiką ir jėgas, tačiau vien to neužtenka. Be Jūsų nebūtų mūsų. Prisidėk.

Kam bus skiriamos surinktos lėšos?

Taupome pinigėlius žemės sklypui, kur statysime prieglaudą, kadangi iš nuomojamų patalpų greitu metu turėsime išsikelti.

DSC_9244 DSC_9276


Lšs_herbas_PNG

Lietuvos šaulių sąjungaJaunimo ugdymas, jų pilietiškumo ir patriotiškumo puoselėjimas – tai viena reikšmingiausių Lietuvos šaulių sąjungos veiklos sričių. Kasmet Lietuvos šaulių sąjunga organizuoja jaunųjų šaulių stovyklas, kuriose apsilanko daugiau nei 5000 vaikų.

Kam bus skiriamos surinktos lėšos?

Surinkta parama bus naudojama tobulinti, plėsti ir skatinti jaunųjų šaulių veiklai, organizuoti edukacinius užsiėmimus ir išvykas.